top of page
Original.png

BYTOVÉ DOMY

DUNAJSKÁ STREDA

Mesto Dunajská Streda leží v Trnavskom kraji, 29 km od Galanty, 39 km od maďarského Győru a 45 km od Bratislavy. Dunajská Streda je najväčšou zásobárňou kvalitnej pitnej vody v Strednej Európe a obľúbeným turistickým cieľom regiónu. Navštevované sú najmä termálne kúpaliská Termálny park Dunajská Streda a vodné mlyny v blízkom okolí - Vodný mlyn v Dunajskom Klátove alebo Vodný mlyn v Tomášikove.

V roku 2018 sa začala výstavba veľkého pekárenského závodu v neďalekej obci Kostolné Kračany. Za výstavbou stojí zahraničná spoločnosť, ktorá má fabriky v dvanástich krajinách sveta a jej výrobky sú už roky známe aj na Slovensku. Celková investícia by mala presiahnuť 60 miliónov eur a zamestnanie v danom regióne by malo nájsť viac ako 600 ľudí, čo znamená strategickú investíciu pre 23-tisícové mesto Dunajská Streda. Okrem množstva škôl sa tu nachádza aj veľké obchodné centrum a aj dve väčšie zdravotné kliniky. 

Pripravovaný projekt Flower Garden bude plynulým pokračovaním sídliska Sever a prinesie do mesta Dunajská Streda moderné prvky bývania.

Dva bytové domy Flower Garden budú novou lokalitou, kde investor poskytne rozumne riešené bývanie  a prinesie komfortné bývanie v blízkosti centra mesta a zároveň pokojné a bezpečné miesto pre rodinný život.

V dostupnej časti lokality je základná škola, gymnázium, základná umelecká škola a detský kútik. Pre športových nadšencov sú k dispozícii športové areály ako futbalový štadión, fitness-centrum a motozávodisko.

V okolí sa tiež nachádza množstvo zelene, parkov, detských ihrísk, ktoré poskytujú priestor pre oddych a relax.

Zahájenie výstavby je naplánované na rok 2021. Celý projekt je rozdelený do dvoch etáp s plánovaným ukončením do roku 2025.

LOKALITA

V OKOLÍ

bottom of page